Egeeho stránky pro N82

Pokrok se nedá zastavit , byla N70 nastupuje N82. Můj poznávací nick na fórech je egee .

Aplikace

SpbTV_S60.zip, (2.72MB)

Spb TV Televize v kapse

 

 

 

 

 

Bohužel nejsou tam české ani slovenské stanice

 - menu je v čestině !!

 

 

 

 

JEDE

i PŘES WIFI                                             

 

Slick_0.47-CZ.sis, (758.8kB)
Slick je aplikace pro mobilní zařízení se systémem Windows Mobile. Podporuje protokoly ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google Talk a Jabber. Umožňuje posílat soubory, emotikony, upozornění na příchozí zprávy..Díky několika překladatelům je v češtině .
EggClock 1.3_Cz-FeReT.sis, (34.16kB)
Aplikace ,, MINUTKA"   by se dalo říct - po uplynutí nastaveného času - odečet ,  se ozve zvolený zvuk. Do CZ přeložil Feret
TURNUS.zip, (17.48kB)

Pokud pracujete v turnuse  a  nechce se pořád opisovat , jakou že mám směnu , je tato aplikace jako stvořená pro to mít přehled u sebe .... Návod je si myslím zbytečný ....

MobiTubia v1.85 build 1 beta 3.sisx, (122.95kB)

používám a funguje

domácí stránka

 http://www.mobitubia.com/

Sledujete-li na počítači rádi videoklipy z největšího videoportálu YouTube, můžete totéž dělat i na displeji vašeho mobilního telefonu, například z pohodlí vaší postele. Postačí vám k tomu chytrý mobilní telefon s operačním systémem Symbian, do kterého si zdarma můžete nainstalovat aplikaci MobiTubia. Jde o klienta, který s portálem YouTube umí pracovat, lze se nejen dívat na videa

Vtap.zip, (356.95kB)

Vtap je aplikace podobná Mobitubii, emTube nebo javové YouTube Mobile . Podporuje filmy z YouTube, Dailymotion, Metacafe, Myspace, Google Videos...
Vyhledávat se dá v jednotlivých kategoriích a podkategoriích - sport, hudba, film, věda a technika...

domácí stránka

 

http://www.vtap.com/index.htm

 

l

Skyfire-S60.sis, (739.13kB)

 

Prehliadac Skyfire je zatial iba v Beta verzii, ale svojou kvalitou moze konkurovat vstavanemu prehliadacu alebo Opere. Perfektnou vecou je, ze s webom nema ziadny problem. Na rendering stranok pouziva jadro Gecko (toto jadro pouziva aj napr. Firefox), takze bez problemov zvladne Flash, Ajax, Quicktime, Windows Media ci Silverlight. Odteraz uz budete moct pozerat napr. Youtube priamo v prehliadaci, alebo mozete pozerat televizie priamo v mobile.

Poznatky: (+) poradi si bezchybne s weby, na kterych ostatni prohlizece (Nokia, Opera Mini, UCWeb6...) zklamaly - stranka v nahledu vypada naprosto presne jako v PC - je znat, ze je pouzite Gecko renderovaci jadro (napr. Firefox)
(-) datova narocnost, je pomalejsi

Nicmene - kdo ma pripojeni pres WiFi nebo neomezeny datovy limit, pro toho to bude asi velice zajimavy projekt - fakt se tesim na finalni verzi

P.S. Ta vernost zobrazeni je naprosto neuveritelna! Testoval jsem ted svuj web, ktery samozrejme znam jako sve boty a mam tam par lahudek - mimo jine i embedovany YouTube - vsechno je 100% stejne jako na velkem displeji a YouTube to prehrava v naprosto stejnem prehravaci primym klikem... kdo chce videt webovou stranku tak, jak vypada ve skutecnosti, opravdu nema jinou moznost.

http://get.skyfire.com

 

O_A 8.65.zip, (1.45MB)

Aplikace je přeložená do češtiny . Překlad Feret

MessageTones.v1.00CZ.FeReT-0000.Unsigned.sis, (348.2kB)

 

Aplikace díky které možno přiřadit tón sms individuálně .

CERTIFIKOVAT  a já vložil reg 00000

v češtině

http://symbian60.ic.cz/3rdapp.html?132003_Preklady_Programu3rd_33884452100xxx   toto je zdroj

1. Naistalujte aplikaci
2. Jděte do Profilu, ve kterém chcete příjimat customizované tóny sms a zvolte Message tone.waw ( objeví se ta položka tam při instalace aplikace )
3. Spuste aplikaci a přidejte ke kontaktu, profilu nebo skupině libovolný tón, třeba i ve formátu mp3.
4. Najed v aplikaci do Settings a prvni je Default messege tone ...tam si nastavis zvuk pro sms od lidi ktere nemas v extra nastaveni
5. Odejděte  z aplikace

 vlastní hlášky v mp3 si vytvoříš tímto :

http://uloz.to/1302284/Linguatec-Voice%20Reader.zip

MobileAgent1.0_Cz-FeReT.sis, (1.28MB)

http://smaper.ic.cz/agent.html?188_MobileAhent      Úplné informace .

Co umí MobileAgent ?

 • Práce s více profily najednou
 • Práce se skupinami
 • Podpora X-Statusů
 • Velký výběr skinů a smajlíků (možnost vlastní tvorby)
 • Ukládání historie, možnost hledání v ní, mazání a kopírování
 • Možnost změny písma v okně chatu
 • Třídění kontaktů
 • Antispamový filtr
 • Identifikace ICQ klienta
 • Psaní T9 s možností zadávání nových slov do slovníku
 • Scrolování mezi okny chatu
 • Posílání souborů
 • Vestavěný email klient pro učty na Mail.ru
 • a mnoho dalšího ...

 

Smaper1.59Cz-Sk_v3.sis, (1.54MB)

Smaper  - předchůdci  STICQ  pak  VmICQ  . Co dodat  ICQ pro nás.  Více zde   : http://smaper.ic.cz/3rd.html?14_Newmobile    osobně používám a mohu jen doporučit..Manuál http://smaper.ic.cz/ruzne/manual.pdf  obsahuje vše co potřebujete vědět.Samozřejmostí jsou animovaní smajlíci .

PhoNetInfoSigned.sis, (69.51kB)
Chcete o svém smartphonu vědět úplně všechno a ještě víc?

Švýcarský vývojář Patrick Frei naprogramoval zajímavou aplikaci s názvem PhoNetInfo. Chtěli jste o svém S60 smartphonu zjistit co nejvíce podrobností? Zajímá vás kapacita baterie v procentech nebo síla signálu v decibelech? Pro tuto aplikaci není ani jedno nejmenší problém.Po instalaci je obsah rozdělen do šesti oddílů - General, Tasks, Profile, Network, WLAN / BT a HAL. V prvním kromě modelu telefonu, IMEI, zbývající kapacity baterie a verze softwaru naleznete i stav IrDa. Spuštěné procesy je bohužel možné pouze prohlížet, nikoliv zavírat, ale od toho tu jsou koneckonců jiné aplikace. Ale především to, co z telefonu jen tak nevytáhnete: aktuálně přidělenou IP adresu. V sekci Profile se vám zobrazí detailní informace o právě aktivním profilu, v části Network zjistíte mimo síly signálu (i v decibelech) taktéž jméno operátora, jeho kód i aktuální mód (GSM/UMTS) a třeba ID buňky. V další sekci naleznete MAC adresy jak WiFi adapteru, tak BT  a mimo jiné i počet aktuálně připojených zařízení. Nejzajímavější je asi nejtechničtěji zaměřená poslední část; dozvíte se informace o procesoru, paměti RAM, rozlišení displeje a počet LED diod.Ačkoliv se může zdát účel této aplikace skoro zbytečný, zobrazí údaje, které jinde neseženete.

 

timeBar1.61.0715.zip, (258.66kB)
Time Bar je šikovná utilitka která ukazuje čas na displeji ať už se pohybujete kdekoli v menu či v jakékoli aplikaci.
pokračování....

Lze nastavit typ, velikost, transparentnost a barvu fontu a třešničkou na dortu je možnost nastavit si Time Bar na zvukové oznámení každou celou hodinu (můžete vybrat kdy se oznámení nebude spouštět).
Jako hlášení času si můžete zvolit jakýkoli zvuk ve formátech mp3, aac a waw. Hlášení času si můžete nechat namluvit "syntetickým hlasem"
< (výstupní formát waw, na výběr z několika ženských i mužských hlasů) nebo < (mp3, jeden ženský hlas).

Vytvořte si složku C:/Data/Sounds/Timebar nebo E/Sounds/Timebar a do ní nakopírujte vaše zvuky - je potřeba přejmenovat je (např. na 09.mp3, 10.waw, 11.aac...)
V nastavení  pak zvolte Hour Alarm -- a z jaké složky se zvuky budou přehrávat. Zvuk se dá v nastavení i lehce upravovat - nejdůležitější je asi hlasitost, pak si ještě můžete pohrát s frekvencí....
Nezapomeňte při prvním spuštění zvolit Options --

Kdo si chce namluvit vlastní hlášky :

http://epos.ure.cas.cz/cgi-bin/saye.cgi?lang=czech

Xplore_1.22.zip, (443.71kB)
Pokročilý prohlížeč a správce souborů

Propracovaný prohlížeč souborů, kterým můžete nahradit vestavěného "správce souborů".

Aplikace zobrazí všechny disky, složky i soubory v přehledném stromovitém náhledu, obsahuje textový, word a obrázkový prohlížeč, zobrazí detaily souborů, dále můžete upravovat atributy souborů, přejmenovávat, mazat atd.

Aplikace zvládne dokonce i rozbalení souborů typu Zip, Rar, Jar a mnoho dalšího

Gibo.2.15_N82.jar, (63.09kB)

Protože aplikace na oficiálních stránkách se mi nelíbila ,upravil jsem si ji . Pokud chcete mít sms a mejlíky za pár haléřů tak směle sem

http://www.gibosms.cz/

cClock_signed_S60_3rd_v121.sis, (224.34kB)
Poskytuje mnoho možností ,třeba zobrazení stavu baterie v %  .Aplikace je v češtině.
Fring + CZ.zip, (784.91kB)

FRING - ZIP - obsahuje aplikaci a češtinu -

není to moje práce ale práce Rudka .

http://n95.cz/fring-volejte-zdarma/

Tato aplikace je vytvořena už i pro symbian 3rd Edition a je zatím pouze ve fázi beta a na finální verzi si ještě musíme počkat. Ale i přes tento drobný nedostatek je aplikace plně funkční.

Fring si rozumí se sítěmi GPRS, EDGE, 3G a Wi-Fi. Umí i ICQ.

domácí stránka http://www.fring.com/

 http://www.s60.cz/kancelar/fring-umi-uz-i-icq-2nd-3rd/

Jedinečný komunikační nástroj
Fring je program, který zná snad každý, kdo na svém mobilu používá internet. Je to program, který vám umožní se z mobilu připojit na Skype, MSN, Google Talk a další služby, ke kterým teď přibylo i ICQ. Fring umožňuje jak klasický chat(včetně diakritiky v českém jazyce), tak i „IPfonii“ přes tyto služby, takže pokud máte neomezený internet, voláte zcela zdarma.

 

 

handytaskman_s60_3_full.rar, (143.65kB)

Stačí nainstalovat vložit přiložený klíč  a je to.

V telefonu se Symbianem máte v základu možnost zvolit pouze jednu ze spuštěných operací, přepínání mezi nimy. S touto aplikací si velice polepšíte a budete mít telefon pod mnohem větší kontrolou.
Hlavní funkce:

 • přehled o pamětech telefonu (operační paměť, paměť telefonu a kartu)
 • spuštění aplikace dle vyhledávání v seznamu nainstalovaných aplikací
 • vytvoření seznamu nejoblíbenějších aplikací, volání předdefinovaných kontaktů a spuštění editoru SMS s přednastaveným příjemcem jejich spouštění z tohoto seznamu jedním stiskem klávesy
 • přepnutí, ukončení, či násilné ukončení (zaseknutých aplikací)